Предмет: Физика, автор: kibenkovitalina3

Допоможіть будь ласка визначте напругу на ділянці кола опір якої становить 2,5 кОм під час проходження струму 0,4 А
розпишіть задачу ​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

.

Объяснение:

Дано:

R=2,5 кОм=2500 Ом

А=0,4

________

U=?

решение.

U=I*R

U=2500*0.4=1000B

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: vkotu7245