Предмет: Физика,
автор: vqwe1vqwe1
) Визначте відносну вологість повітря при температурі 16оС, якщо густина водяної пари дорівнює 8,53 г/м3 . а) 159 %; б) 30 %; в) 72 %; г) 63 %
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
г) 63%
Пояснення:
Дано:
ρ_a = 8,53 г/м3
ρ_н = 13,6 г/м3 (взято з таблиці,
густина насиченої водяної пари
при теспературі 16 °С)
-------------------------------------------------
φ - ?
Розв'язання:
φ = ρ_a / ρ_н * 100% = 8,53 / 13,6 * 100% ≈ 0.627 * 100% ≈ 63%
Отже відповідь г)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: qheroy
Предмет: Немецкий язык,
автор: nezdanger2o11
Предмет: Математика,
автор: korolinaama
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним