Предмет: Физика, автор: zxcgamno

416. Під час руху на маршруті тролейбус спожив 54 МДж енергії.
Скільки часу їхав тролейбус, якщо напруга у (мережі
600 В? Сила струму в двигуні тролейбуса 180 А. СРОЧНО ТРЕБА

Ответы

Автор ответа: vitaliykirik09
1

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі нам знадобиться формула для обчислення електричної енергії:

E = P × t

де E - електрична енергія в джоулях (J), P - потужність в ватах (W), t - час в секундах (s).

Спочатку ми повинні знайти потужність тролейбуса:

P = V × I

де V - напруга в вольтах (V), I - сила струму в амперах (A).

Підставляючи дані з умови, маємо:

P = 600 В × 180 А = 108 000 Вт

Тепер ми можемо використати формулу для знаходження часу:

t = E / P

де E = 54 МДж = 54 000 000 Дж

Підставляємо значення P та E:

t = 54 000 000 Дж / 108 000 Вт = 500 с

Отже, тролейбус їхав 500 секунд або 8 хвилин і 20 секунд


zxcgamno: я випадково на 4 зірки натиснув
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: vikavavilova2104
Предмет: Алгебра, автор: tkacikalina54