Предмет: Физика,
автор: gggttt35pp
СРОЧНО ДАЮ 40Б,помогите пожалуйста
5. На електричній прасці вказано: 400Вт, 220В. Визначте за цими даними допустиму силу струму в нагрівальному елементі та опір спіралі.
6. По провіднику опором 40 Ом тече струм 4 А. Визначте роботу, яку виконує електричний струм за 2 хв і час, протягом якого на опорі виділиться 2400 Дж теплоти.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Заряд Q, що проходить через провідник за час t можна обчислити з використанням закону Ома:
Q = I * t,
де I - сила струму, а t - час.
У нашому випадку:
Q = 0.4 A * 8 хв = 3.2 Кл (кулонів).
Кількість електронів, що проходять через провідник, можна обчислити, використовуючи формулу:
n = Q / e,
де Q - заряд, e - елементарний заряд.
Значення елементарного заряду е можна взяти рівним 1.602176634 × 10^-19 Кл.
Отже, кількість електронів, що проходять через провідник, дорівнює:
n = 3.2 Кл / (1.602176634 × 10^-19 Кл) = 1.9957567 × 10^19 електронів (апроксимовано до 2 * 10^19 електронів).
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: HaryOlya5900
Предмет: Физика,
автор: pivaskin3
Предмет: Алгебра,
автор: danielanemes41
Предмет: Русский язык,
автор: davidkoltashev82