Предмет: Физика,
автор: kasian31
2. Який питомий опір провід- ника, якщо його довжина 0,5 км, площа поперечного перерізу 10 мм² й опір 22 Ом? 2 MM Мал. 32 R2 (В.: 0,44 Ом - M
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
l=0,5 км=0,5*10^3=500 м;
S=10 мм^22;
R=22 Ом.
Знайти р.
Рішення.
R=p*l/S, звідси знаходимо питомий опір провідника:
р=R*S/l=22*10/500=220/500=0,44 Ом*мм^2/м.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mahovakata022
Предмет: Английский язык,
автор: vzw5p4ns9b
Предмет: Физика,
автор: evelinagevak
Предмет: История,
автор: Аноним