Предмет: Физика, автор: savenkoc

Визначити опір джерела, ерс якого 120 В, якщо електричне коло
замикається на споживач опором 22 Ом і він споживає струм 5 А

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
1

Ответ:

по Кирхгофу E=I(R+r), r=E/I-R= 120/5-22= 24-22=2 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: лев999
Предмет: Математика, автор: ОгненыйБластер