Предмет: Физика, автор: vikt38936

Тіло масою 10 тон піднімають вертикально вгору. З яким прискоренням здійснюють піднімання, якщо трос жорсткістю 600кН/м розтягнувася на 3.5мм. Чому рівна сила пружності що виникає в тросі. (з малюнком якщо можна)​

Ответы

Автор ответа: belkkkkkkka
1

Ответ:

k=59 кН/м=59000 Н/м

x=2 мм =0.002 м

сила упругости в тросе

F=kx=59000*0.002=118 Н

сила тяжести  Fт=mg=10*10=100 H

равнодействующая R=F-Fт=118-100=18 Н

ускорение  a=R/m=18/10=1.8 м/с2


belkkkkkkka: можно лучший ответ?
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: sergijkrupnik
Предмет: Алгебра, автор: annalevicka873