Предмет: География, автор: mejesenia

ДОПОМОЖІТЬ ЯК МОЖНА ШВИДШЕ БУДЬ ЛАСКА, 6 КЛАС, ДАМ 25 БАЛІВ

•1. Що таке грунт? 2. Для чого і як використовує людина грунти у своїй господарській діяльності? •3. Як впливає господарська діяльність людини на родючість грунтів? 4. Від чого залежить природна родючість грунтів?​

Ответы

Автор ответа: kate2002d
1

Ответ:

Объяснение:

1.Грунт - це верхній шар землі, який складається з мінеральних частинок, органічних решток рослин та тварин, води, повітря та мікроорганізмів. Грунт є важливим компонентом екосистем та забезпечує життя рослин і тварин.

2.Людина використовує грунти у своїй господарській діяльності для вирощування рослин, тваринництва, будівництва, добування корисних копалин, очищення води та багато іншого. Щоб використовувати грунти для цих цілей, людина вносить добрива, пестициди, гербіциди та інші речовини, що можуть впливати на якість грунту.

3.Господарська діяльність людини може впливати на родючість грунтів негативно, якщо не використовувати екологічно безпечні методи вирощування рослин і тваринництва. Неправильне використання добрив та пестицидів може забруднювати ґрунт, а ерозія може зменшувати його родючість. Щоб зберегти родючість грунту, необхідно застосовувати екологічно безпечні технології та здійснювати ефективний контроль над використанням хімічних речовин.

4.Природна родючість грунту залежить від багатьох факторів, таких як клімат, ґрунтовий склад, водний режим, наявність органічних речовин та мікроорганізмів. Різні види грунтів можуть мати різний рівень родючості, що залежить від складу та структури грунту.


mejesenia: дуже дякую!
Автор ответа: mira5464
1
1. Грунт – це верхній шар поверхні землі, на якому ростуть рослини. А також грунт - це суміш органічних речовин, мінералів, газів, рідин і організмів.

2. Для вирощування різноманітних рослин. Вони дають їй їжу і корм для свійських тварин.

3.Шкідливий антропогенний вплив, а також розгул стихій, природних та посилених людиною, завдають ґрунтам величезної, інколи непоправної шкоди. Це, насамперед, водна і вітрова ерозія, погіршення ґрунтової структури, механічне руйнування та ущільнення ґрунту, постійне збіднення на гумус та поживні речовини, забруднення ґрунту мінеральними добривами, отрутохімікатами, мастилами та пальним, перезволоження та засоленість земель.

4. від кількості гумусу в них, від природніх погодних умов (при засухі та великій вологості – родючість ґрунтів в рази зменшується), від кліматичних зон.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: bezpromaksim
ДАЮ 50 БАЛІВ НАПИШІТЬ ПЕРЕКАЗ
По обіді Ольга і Катерина почали збиратися в довгі сукні довго вертілись перед дзеркалами і на двечер вийшли з своїми матерями гуляти жадібними очима оглядали молоді дівчата перехожих. Жадібними очима оглядали молоді дівчата прохожих. Вони повернули на гору до пам'ятника князя Владимира, де ввечері гуляло дуже багато людей. Вийшовши на високу гору, вокн стали проти самого пам'ятника, щоб перевести трохи дух. Над самісіньким краєчком гори стояли рядками гуляючі люди й дивились на широку картину, котра полотном розстелялась сливе під самісінькими ногами. Внизу був спуск з Хрещатика на Поділ, по котрому валкою їхали екіпажі, рядками йшли й на гору і з гори прохожі. Ще нижче вилось шосе над самісіньким дніпровим берегом, ховаючись за високою горою ік полудню. І там тяглись екіпажі й прості волові вози. Ще нижче протікав широкий синій Новий Дніпро попід самим Подолом. На Дніпрі стояли й плавали барки, плоти. Плисковаті широкі острівці, поділені самовілками й рукавцями, зеленіли лозами й сінокосами. На їх цілими купами жовтіли, синіли й червоніли лучані квітки. За Дніпром, за білою смугою піску, на всі боки чорніли бори до самого краю обрію, скільки можна було засягти оком, ледве підіймаючись в далеку Чернігівщину. Ближча смужка лісу була зелена, дальша смуга була синя, а ще далі синів і чорнів ліс, неначе накритий тонким синім покривалом, і зливався з синім небом. На північ од Владимирового пам'ятника глибоко внизу лежгв Поділ з церквами й золотоверхими монастирями, вганяючись далеко плисковатим клином в Дніпро. На південь од пам'ятника підіймались гори, де був розкинутий Царський садок, а під горою, в глибокім яру, коло самого шосе, стояла висока колона старого пам'ятника Владимира. Сонце ховалось за межигірський бір, котрий од того став ще чорніший, а далекі озерця на оболоні під тнм бором і річка Почайна [52] горіли, наче розтоплене золото. На тій картині блищали всякі фарби, якими тільки можна було закрасити її: там було й синє небо, і синій Дніпро, і біла смуга піску, чорні бори й зелена оболонь, і зелені острівці, і червоне небо на заході, і червона, як жар, вода під чорними межигірськи-ми борами. Судна на Дніпрі, екіпажі й прохожі на шосе, на спуску, на подільських вулицях — все те давало жизні тій великій картині й зганяло з неї мертвий спокій природи.

Вечір був тихий та ясний. На тротуарі, котрим були обвиті самі крайки гір, обсаджених тополями, стояли ряднами гуляючі люди й милувались чудовим виглядом.
Предмет: Математика, автор: dmitrijfolklendskij