Предмет: Физика,
автор: pankratovalilia3
1.металевий брусок має площу опори 0,25 м3.Який тиск чинить брусок,якщо він діє на опору з силою 40H
2.Який тиск випробовує людина у морі(густина води 1030 кг/м3),занурившись на глибину 5м
Ответы
Автор ответа:
1
1 Для знаходження тиску необхідно поділити силу на площу опори:
Тиск = Сила / Площа опори
Тиск = 40 Н / 0,25 м^2 = 160 Па
Отже, брусок чинить тиск 160 Па на опору.
2 Тиск, який випробовує людина у морі, залежить від глибини занурення і визначається формулою:
Тиск = Густина * Гравітаційна стала * Глибина
Так як на глибині 5 м, то тиск, який випробовує людина, буде:
Тиск = 1030 кг/м^3 * 9,81 м/с^2 * 5 м = 50615 Па
Отже, тиск, який випробовує людина, на глибині 5 м в морі становить 50615 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ki1ka
Предмет: Литература,
автор: milanaselest702
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: artyrte
Предмет: Обществознание,
автор: ZaM0nolit