Предмет: Химия,
автор: anastasiagarbar799
вказати об'єм води в яку необхідно додати цукор щоб отримати розчин масою 300 г з масовою часткою речовини 12 відсотків
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(цукру) = 300 г
ω(цукру) = 12%
Знайти:
V(води) - ?
Розв'язання:
1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 12% * 300 / 100% = 36 г;
2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 300 - 36 = 264 г;
3) V(води) = m / ρ = 264 / 1 = 264 мл.
Відповідь: Об'єм води становить 264 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nastalai70
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: pryhodkomargo
Предмет: Українська мова,
автор: NastaZP
Предмет: Физика,
автор: olesialukasevi
Предмет: Українська мова,
автор: Diana0444