Турист ішов 2,2 год зі швидкістю 4,2 км/год, 1,6 год зі швидкістю 5,5 км/год і 0,2 год зі швидкістю 4,8 км/год.
Знайдіть середню швидкість руху туриста на всьому шляху.
Ответы
Ответ:
1)відстань, яку проїхав турист зі швидкістю 4,2 км/год протягом 2,2 год, дорівнює:4,2 км/год * 2,2 год = 9,24 км
2)Відстань, яку проїхав турист зі швидкістю 5,5 км/год протягом 1,6 год, дорівнює:5,5 км/год * 1,6 год = 8,8 км
3)Відстань, яку проїхав турист зі швидкістю 4,8 км/год протягом 0,2 год, дорівнює:4,8 км/год * 0,2 год = 0,96 км
4)Загальна відстань дорівнює сумі цих відстаней:9,24 км + 8,8 км + 0,96 км = 19 км
5)Загальний час руху туриста дорівнює сумі часів руху з кожною зі швидкістей:2,2 год + 1,6 год + 0,2 год = 4 год
6)Середня швидкість руху туриста на всьому шляху дорівнює відношенню загальної відстані до загального часу руху:19 км / 4 год = 4,75 км/год
Пошаговое объяснение:спочатку потрібно знайти загальну відстань, а потім поділити її на загальний час руху.