Предмет: Химия,
автор: milasca2019
6. Який об'єм водню утвориться при взаємодії заліза з 49 г (сульфатної кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
V(Н2)-?
знайдемо масу сульфатної кислоти (речовини) в розчині: 300*0,098=29,4г
29,4г Хл
Fe + H2SO4=FeSO4+H2
98г 22,4л
х=29,4*22,4/98=6,72л
Объяснение:
а зачем оно вам
milasca2019:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: golovchukvarvara99
Предмет: Геометрия,
автор: EgorSasenow
Предмет: Литература,
автор: dkuhar96
Предмет: Другие предметы,
автор: 3124124123
Предмет: Информатика,
автор: sofiaoistrich