Предмет: Биология, автор: anastasiavit2012

Тенеза 1. Озброївшись знаннями про імунітет, вияви серед правдивих фактів фейки: а) імунітет забезпечується кількома рівнями захисту; б) завдяки введенню вакцини у людини не формується імунітет; в) клітинами імунного захисту є еритроцити; г) у дитини, яка перехворіла на вітрянку, формується набутий активний імунітет. 2. Оберіть одне з наведених питань про догляд і здоров'я шкіри. Знайдіть інформацію, запитайте в батьків або рідних людей. Створіть цікавий буклет з малюнками, світлинами та фактами, щоб ваші однокласники/однокласниці отримали максимальну інформацію щодо питання, яке ви досліджували. • Як пов'язані спосіб життя і здоров'я шкіри? Для чого використовують косметичні засоби та як їх обирати? Які гігієнічні правила догляду за шкірою? 3. Напиши перелiк корисних звичок для збереження своєї імунної системи, використавши малюнки-підказки. 2
4. Запиши в зошит 5 фактів, які тобі найбільше запам'яталися з матеріалу про імунітет та імунну систему.
в файлі малюнок до 3 завдання
даю максимальну кількість балів!!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: hsasha03
5
1. Озброївшись знаннями про імунітет, ви можете визначити, що факти а) та г) є правдивими, а факти б) та в) є фейками. Імунітет забезпечується кількома рівнями захисту, а клітинами імунного захисту є лейкоцити, а не еритроцити. У дитини, яка перехворіла на вітрянку, формується набутий активний імунітет.
2. Спосіб життя і здоров'я шкіри мають тісний зв'язок. Нездоровий спосіб життя, такий як недостатній сон, неправильне харчування, куріння та вживання алкоголю можуть негативно впливати на здоров'я шкіри. Наприклад, куріння впливає на стан шкіри, роблячи її сірою та зневодненою, а недостатній сон може призвести до появи темних кола під очима та виразок.

Косметичні засоби використовують для догляду за шкірою та поліпшення її здоров'я та вигляду. Ці засоби можуть включати в себе очищувачі, тоніки, зволожуючі креми, сироватки, маски та інші. При виборі косметичних засобів важливо звернути увагу на тип вашої шкіри та її потреби. Наприклад, якщо ви маєте жирну шкіру, варто вибирати очищувачі та тоніки, які містять саліцилову кислоту або гліколеву кислоту, щоб контролювати виділення шкірного жиру.

Гігієнічні правила догляду за шкірою дуже важливі для її здоров'я. Для здорової шкіри варто використовувати тільки м'які гігієнічні засоби, такі як мило з нейтральним рівнем pH. Також важливо забезпечити правильний рівень вологості шкіри, використовуючи зволожуючі креми та після кожного душу. Необхідно уникаєть попадання у шкіру відкритих ранок, щоб запобігти інфекціям. Також важливо регулярно відвідувати лікаря-дерматолога для перевірки стану шкіри.
3. Здорове харчування: їжте різноманітні продукти, які містять вітаміни та мінерали, особливо важливі для імунної системи, такі як вітамін С, Е, А та цинк.
Відмова від паління та алкоголю: ці шкідливі звички можуть погіршити стан імунної системи та зробити вас вразливішими до інфекцій.
Гігієна: регулярно мийте руки, щоб запобігти поширенню інфекцій, дотримуйтесь особистої гігієни, не діліться особистими речами, наприклад, зубною щіткою.
Здоровий сон: сплячі люди мають сильну імунну систему, спробуйте спати принаймні 7-8 годин на ніч.
Відвідувати лікаря: зазвичай хвороби легше лікувати на початковій стадії, так що регулярно відвідуйте лікаря для профілактичного огляду та лікування.
Займатися спортом: регулярна фізична активність сприяє підвищенню імунітету, включайте у своє життя фізичну активність, яка вам подобається.
Гуляти на свіжому повітрі: проводьте час на вулиці, дихайте свіжим повітрям, це допоможе зміцнити вашу імунну систему та підвищити настрій.
4. Імунітет - це система захисту організму від хвороб, яка складається зі спеціальних клітин та речовин.
Здорове харчування допомагає зберігати сильний імунітет, оскільки вітаміни та мінерали з їжі допомагають клітинам імунної системи працювати належним чином.
Імунна система має декілька рівнів захисту, включаючи негайну реакцію на зараження, адаптивну імунну відповідь та імунну пам'ять.
Вакцинація може допомогти збільшити імунну відповідь організму на певну хворобу або інфекцію.
Деякі фактори можуть підірвати імунну систему, такі як стрес, недостатній сон, незбалансоване харчування, нездоровий спосіб життя, захворювання та ліки.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: lungujulia
1. Укажите верное утверждение.

а) Предложения, в которых имеются два главных члена (подлежащее и сказуемое), являются двусоставными.

б)Предложения, в которых имеются две основы, являются двусоставными.

в)Предложения, в которых есть второстепенные члены, являются двусоставными.



2. Определите вид односоставного предложения по следующим признакам:

а)В нем нет подлежащего.

б)Основная форма сказуемого-глагола - 1-е или 2-е лицо.

в)Действие совершается определенным лицом.



3. Определите, какие из этих предложений обобщенно-личные.

а) От добра добра не ищут. б) Торопимся в школу. в) Что посеешь, то и пожнешь. г) В городе наконец построили бассейн.



4; Укажите неопределенно-личные предложения.

а) Древнерусские зодчие стремились выделять церкви среди остальных городских зданий. б) В северных городах на фоне серых бревенчатых домов церкви строили белоснежными. в) В южных оставляли в красновато-розовой кирпичной окраске. г) Купола церквей делали медными и золотистыми. д) Их часто золотили. е) Таким образом, церковные постройки на перекрестках и площадях становились заметными. (По Б.Рыбакову)



5. Найдите предложение, в котором нет и не может быть подлежащего. Как называется это предложение?

а) Но вот наступила осень. б) Захолодало. в) Пожелтели деревья. г) Ветер срывал с ветвей увядшие листья и кружил над лесом. д) Потом листья опускались на землю. (По Г.А. Скребицкому)



6. Найдите безличное предложение и напишите, чем выражено в нем сказуемое.

а) Дохнул холодом на лес январь. б) Уткнулись в сугробы и спят елочки. в) Утонули по колено в снегу тонконогие осинки и березки. г) Не страшен им мороз. д) А вот большим деревьям от него плохо. е) Трещат они, стонут на весь лес. (Из журнала «Юный натуралист»)



7. Найдите назывные предложения. Какую роль они играют в тексте?

а) Весна. б) Ночь. в) Весь лес, и небо над ним, и все кругом залито прозрачным лунным светом. г) Молодой месяц тонким лимонным ломтиком желтеет в вершинах деревьев. д) От него разлилась в воздухе душистая, терпкая зелень. (Г.А. Скребицкий)



8. Найдите грамматические основы в. предложениях.

а) Сорвавшееся слово не догонишь на скакуне. б) Сделанное утром проверяй вечером. в) Смелость города берет. г) Друзья познаются в беде. д) Небо рогами не проткнуть.



9. Охарактеризуйте предложения из задания 8 по наличию главных членов.



10. Найдите в составе сложных предложений односоставные и определите их вид.

а) Если заводишь друга, смотри в его сердце.(Пословица ) б) Правда - воздух, без которого дышать нельзя.(И. С. Тургенев) в) Сидя за рулем, особенно замечаешь, что делается вокруг. ОТВЕТИТЬ НА ВСЕ ВОПРОСЫ​