Предмет: Физика,
автор: misaluzin98
Пожалуйста помогите Визначте масу кулі, що вилетіла з пістолета зі швидкістю 320 м/с, якщо кінетична енергія кулі складала 400 Дж.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
через формулу кин энергии
mv^2/2 = 400
mv^2 = 800
m = 800/ v^2 = 800/320*320 = 0.008 кг = 8 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: spektrosyan
Предмет: Математика,
автор: alisadusembinova
Предмет: История,
автор: boseerds
Предмет: География,
автор: CLOWNOPIPEC