Предмет: Математика, автор: Yana2012yan

допоможіть будь ласка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ludmilaksenija2005
0

Пошаговое объяснение:

1.

1 упаковка :

0,5 кг—140 грн

1 кг — х грн

х=1•140:0,5=280 грн стоит 1 кг

2 упаковка:

0,25 кг - 72,5 грн

1 кг — х грн

х=1•72,5:0,25=290 грн стоит 1 кг

3 упаковка:

0,2 кг — 57 грн

1 кг — х грн

х=1•57:0,2=285 грн стоит 1 кг

4 упаковка:

0,1 кг - 29 грн

1 кг - х грн

х=1•29:0,1=290 грн стоит 1кг

ответ:в упаковке 0,5 кг сыр дешевле,т к у нее 1 кг стоит меньше всего 280 грн

2.

1бутылка:

1 л=72 грн

2 бутылка:

0,8 л — 56 грн

1л — х грн

х=1•56:0,8=70 грн стоит 1 л масла

3 бутылка:

0,75 л — 57 грн

1 л — х грн

х=1•57:0,75=76 грн стоит 1 л масла

4 бутылка:

0,5 л — 40 грн

1 л — х грн

х=1•40:0,5=80 грн стоит 1 л масла

ответ: в бутылке 0,8 л выгоднее покупать ,т.к у нее стоимость 1 л меньше всего 70 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: makatilsabira
Предмет: Українська мова, автор: Fbi123
1.Займенником є слово
а) кольоровий б) перший в) батько г) свій
2. Особовими є займенники в ряду
а) ніхто, ніщо, нічий б) тебе, її, нами
в) дехто, дещо, хтось г) той, цей, такий
3.Зворотним займенником є слово
а) чийсь, б) його в) собою г) жодний
4. Займенник щось за розрядом
а) заперечний б) означальний в) неозначений г) особовий
5.Форми називного відмінка не мають займенники
а) особові б) зворотний в) питальні г) відносні
6. Укажи ряд займенників, що вказують на відсутність особи, предмета, їхніх ознак
чи кількості
а) особові б) неозначені в) питальні г) відносні
7. Установи відповідність

1) мною а) особовий
2) абихто б) неозначений
3) який в) вказівний
4) своєю г) присвійний
д) відносний

8.Запиши в один рядок номери речень, у яких займенник її виступає як особовий, у
другий – номери речень, де цей займенник присвійний
1) Посмішка освітила її старе, вив’ялене, вивітрене, вимучене обличчя. 2) Баба
помітила його байдужий погляд, і він вколов її, як шпичка.3) Її (Надійчин) сміх був
йому нестерпний, її веселість ображала його. 4) Він був розгублений, коли її не було
вдома.
9. Запиши разом, окремо або через дефіс подані займенники
Аби/хто, казна/що, де/що, який/небудь, або/що, будь/з/ким.
10. Запиши речення, розкриваючи дужки. Укажи розряд та відмінок займенників
1) Лихо (ніхто) не красить. 2) Пусте, що на шляху (мій) терни
11. Побудуй речення, замінивши особові та зворотний займенники присвійними
1) У мене в серці благодатна осінь. 2) У неї в очах радість.
3) Сестра готується до уроків у себе в кімнаті.
12. Склади й запиши діалог (7 – 8 речень) на тему «У бібліотеці». Використай і
познач у тексті питальні та вказівні займенники.