Предмет: Экономика, автор: daniilhorshechnik

Прості витрати підприємця складають 200 тис.грн., змінні 15000 тис.грн.
Дохід підприємця складає 40000грн
Вирахувати чистий прибуток, якщо податки складають 30% від бухгалтерського прибутку

Ответы

Автор ответа: romansotnicenko94
1

Ответ:

Спочатку треба визначити бухгалтерський прибуток:

Бухгалтерський прибуток = дохід - витрати

Бухгалтерський прибуток = 40000 грн - (20000 грн + 15000 грн)

Бухгалтерський прибуток = 5000 грн

Далі, від бухгалтерського прибутку потрібно відрахувати податки:

Податки = 0,3 * 5000 грн

Податки = 1500 грн

Чистий прибуток підприємця буде:

Чистий прибуток = бухгалтерський прибуток - податки

Чистий прибуток = 5000 грн - 1500 грн

Чистий прибуток = 3500 грн

Отже, чистий прибуток підприємця складає 3500 грн.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: bellixqw