Предмет: Физика,
автор: Ruminate
На прямій провідник довжиною 0,5 м, розташований перпендикулярно до силових ліній з індукцією 0,02 Тл, діє сила 0,15 Н. Знайдіть силу струму, що протікає по провіднику.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
I= 15
Объяснение:
F = BIL sin(θ)
0.15 Н = 0.02 Тл × I × 0.5 м × sin(90°)
0.15 Н = 0.01 В × I
I = 0.15 Н / 0.01 В = 15 А
Автор ответа:
1
Дано:
L=0,5м
B=0,02Тл
F=0,15Н
I-?
————————
F=B*I*L*sina
a=90=sina=sin90=1
F=B*I*L
I=F/(B*L)=0,15/(0,02*0,5)=15A
L=0,5м
B=0,02Тл
F=0,15Н
I-?
————————
F=B*I*L*sina
a=90=sina=sin90=1
F=B*I*L
I=F/(B*L)=0,15/(0,02*0,5)=15A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: siskunovdaniil386
Предмет: Английский язык,
автор: zhomartsymbat
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vedro002
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: poman9494