Предмет: Физика,
автор: klpnsnes
Визначте опір лампочки (див. схему) якщо напруга джерела дорівнює 5 В, опір резистора дорівнює 10 Ом, а покази вольтметра становлять 2 В.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розв'язання задачі використаємо закон Ома:
I = V / R,
де I - сила струму, що протікає через лампочку, V - напруга на лампочці, R - опір лампочки.
За умовою задачі, напруга джерела дорівнює 5 В, опір резистора дорівнює 10 Ом, а покази вольтметра становлять 2 В. Звідси можна знайти напругу на лампочці:
V = V джерела - V вольтметра = 5 В - 2 В = 3 В.
Тепер можемо знайти опір лампочки:
R = V / I = 3 В / (0.3 A) = 10 Ом.
Отже, опір лампочки дорівнює 10 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: zhaudiregemberdi8
Предмет: Другие предметы,
автор: ok444
Предмет: Математика,
автор: atr197001
Предмет: Русский язык,
автор: 7kostyanedostupnyy7
Предмет: Українська література,
автор: Gorden677