Допоможіть будь ласка

Ответы
Ответ:
Объяснение:
1. n = N / Na, Na = 6,02 * 10^23 (молекул);
n = N / Na, отже N = n * Na = 1,5 моль * 6,02 * 10^23 молекул =
= 9,03 * 10^23 молекул.
2. n = V / Vm; Vm = 22,4 (л/моль);
n = V / Vm, отже V = n * Vm = 2 моль * 22,4 л/моль = 44,8 л.
3. n = m / M; M(H2O) = Mr(H2O) = 18 г/моль.
n = m / M = 3,6 г / 18 г/моль = 0,2 моль.
4. D(CO2) за O2 = Mr(CO2) / Mr(O2) = 44 г/моль / 32 г/моль = 1,375.
5. n = m / M (NH3) = 34 г / 17 г/моль = 2 моль.
n = N / Na, отже N = n * Na = 2 моль * 6,02 * 10^23 молекул =
= 12,04 молекул
6. n = V / Vm = 4,48л / 22,4 л/моль = 0,2 моль.
n = m / M, отже m = n * M = 0,2 моль * 34 г/моль = 6,8 г.
7. n заліза = m заліза / M заліза = 28г / 56 = 0,5 моль.
n заліза = n водню.
n водню = N / Na, отже N = n водню * Na = 0,5 моль * 6,02 * 10^23 молекул = 3,01 * 10^23 молекул.
Відміть відповідь найкращою, будь ласка :)))