Предмет: Химия,
автор: lizadyachenko1251
. До 200 г водного розчину із масовою часткою 20 % долили 30 мл води. Обчисліть масову частку нового розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
250 гр
Объяснение:
1) 200 гр (р-р) - 100%
Х - 20%
Х= 20х200/100 = 40 гр (масса в-ва)
2) 200 + 30 мл (Н2О) + 20 гр (в-ва) = 250 гр (масса р-ра)
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nnast32
Предмет: Українська література,
автор: elisabethpavlyuk
Предмет: Українська мова,
автор: annabbelliiii
Предмет: Химия,
автор: Lenorych
Предмет: География,
автор: adhjuhn2udhzhsjud28