Предмет: Физика, автор: k60187143

М'яч після удару ногою хлопчика рухається із швидкістю 24 м/с. Яку кінетичну енергію має м'яч, якщо його маса становить 400 г.​

Ответы

Автор ответа: liftec74
0

Ответ: =115.2 Дж

Объяснение:

Eкин=mv²/2=0.4*24²/2=0.2*576=115.2 Дж

Похожие вопросы