Предмет: Химия,
автор: procenkoadelina1
Яка маса вуглекислого газу виділилась при горінні 64 г метанолу?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
При горінні метанолу утворюється вуглекислий газ та водень. Реакція горіння метанолу має наступний вигляд:
CH3OH + 1.5 O2 -> CO2 + 2 H2O
З цієї реакції видно, що 1 молекула метанолу утворює 1 молекулу CO2.
Молярна маса метанолу CH3OH дорівнює 32 г/моль.
Тому, щоб знайти масу вуглекислого газу, що виділився при горінні 64 г метанолу, потрібно спочатку знайти кількість молекул метанолу в 64 г:
n = m/M = 64 г / 32 г/моль = 2 моль
Отже, при горінні 2 моль метанолу утворюється 2 моль CO2.
Молярна маса CO2 дорівнює 44 г/моль.
Тому маса CO2, що виділилась при горінні 64 г метанолу, дорівнює:
m = n*M = 2 моль * 44 г/моль = 88 г
Отже, при горінні 64 г метанолу виділилося 88 г вуглекислого газу.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: EmoBag
Предмет: Алгебра,
автор: miracle6791
Предмет: Химия,
автор: yurikbylas
Предмет: Немецкий язык,
автор: Cake8236
Предмет: Английский язык,
автор: santakrus74397