Предмет: Химия,
автор: olesiaostapiyk
ПОСТАВЛЮ НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ!! до розчину масою 30 г масовою часткою натрій нітрату долили воду обємом 155 мл, яка масова частка речовини в новому розчині
yakibukvlad:
Щось я втомивмч
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для розв'язання задачі необхідно знати масову концентрацію розчину вихідної речовини та об'єм розчину після додавання води.
Маса вихідного розчину:
m = 30 г
Об'єм вихідного розчину:
V = 155 мл = 0,155 л
Масова концентрація вихідного розчину:
С₁ = m/V = 30/0,155 = 193,55 г/л
Після додавання води маса розчину не змінилася, тобто:
m' = m = 30 г
Об'єм нового розчину визначається як сума об'єму вихідного розчину та доданої води:
V' = V + 155 мл = 0,155 л + 0,155 л = 0,31 л
Масову частку речовини в новому розчині можна визначити за формулою:
С₂ = (m/V')*100%
Підставляємо відповідні значення:
С₂ = (30/0,31)*100% = 9677,42 г/л
Отже, масова частка речовини в новому розчині становить 9677,42 г/л або 96,77%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: artemgerman888
Предмет: Литература,
автор: hoolsun4
Предмет: Математика,
автор: gevorgyannaira33
Предмет: Химия,
автор: arbyslov
Предмет: География,
автор: fgsakdaskdhasljkdas