Предмет: Физика, автор: youngpeoplees

Електродвигун пилососа працює при напрузі 220 В, сила струму в ньому 1,75 А. Визначте механічну роботу, яку виконує пилосос за 20 хв, якщо його ККД 80% ? Срочно помогите пожалуйста!!!!

Ответы

Автор ответа: MonkBlack
1

Ответ:Механічна робота, яку виконує пилосос, залежить від потужності електродвигуна та часу роботи:

W = P*t

Для того, щоб знайти потужність електродвигуна, потрібно знати напругу та силу струму, яку він споживає. Використовуючи закон Ома, можна знайти опір електродвигуна:

R = V/I = 220/1.75 = 125.71 Ом

Тепер можна знайти потужність електродвигуна:

P = V*I*cos(φ)

де φ - кут між напругою та струмом. Оскільки ККД пилососа дорівнює 80%, то cos(φ) = 0.8. Тоді:

P = 220*1.75*0.8 = 308 Вт

Отже, за 20 хв пилосос виконає таку механічну роботу:

W = P*t = 308*20*60 = 369600 Дж або 369.6 кДж. Відповідь: 369.6 кДж.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: orangekitten2001