Предмет: Физика,
автор: mama2ksu
Потенціальна енергія тенісного м'яча, що назмаганнях сягає висоти 80 см, дорівнює 21,6 мДж. Визначте масу м'яча. (g=10 н\кг) Даю 200 балов
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано: СИ
h = 150 см 1,5 м
Ep = 6 Дж
___________
m - ?
Из формулы
Ep = m·g·h
m = Ep / (g·h) = 6 / (10·1,5) = 0,4 кг
Автор ответа:
9
Дано:
E=21,6 мДж=21,6*10⁻³
g=10 H/кг
h=80 см=0,8 м
m-?
Решение:
E=mgh
m=21,6*10⁻³ /( 10 * 0,8)=2,7*10⁻³ (кг)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: d9831985
Предмет: Физика,
автор: Saxarok329
Предмет: Литература,
автор: lysenkoandrej382
Предмет: История,
автор: yanafoks
Предмет: История,
автор: mahmudovakrom48