Предмет: Физика,
автор: Saxarok329
СРОЧНОООООО!!!!!!!
Визначити сили струму в провіднику, який перебуває в
однорідному МП з індукцією 0.2 Тл перпендикулярно
до ліній індукції, якщо довжина активної частини
провідника 20 см, сила, яка діє на провідник 1.5 Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 37,5А
Объяснение:
Дано:
В=0,2Тл
l=20cм=0,2м
α=90°
F=1,5Н
-----------------------
I-?
F=I*B*l*sinα, где:
F-cила, действующая на проводник;
I-сила тока в проводнике;
l-длина проводника;
α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.
Отсюда:
I=F/(I*B*sinα)=1,5/(8*0,2*0,2)=37,5А
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kuborg508
Предмет: Английский язык,
автор: juldizai397
Предмет: Химия,
автор: katya3219
Предмет: Биология,
автор: irryynnaaa13
Предмет: Другие предметы,
автор: imanbek27