Предмет: Химия,
автор: drotik56
пж даю 25 балов укажіть масу води , у якій необхідно розчинити 20 г кислоти для отримання розчину з масовою часткою кислоти 10 %
Ответы
Автор ответа:
0
20 г кислоти = 10%
Решта (90%) – вода.
Якщо 20 г = 10%, а х – вода, то: х = = 1800 / 10 = 180 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dendyboy371
Предмет: Математика,
автор: ruhshonaazizova2013
Предмет: Информатика,
автор: bosijkosta
Предмет: Алгебра,
автор: Mortis88005553535
Предмет: Литература,
автор: valentinalapcinska