Предмет: Другие предметы, автор: sofiasipicina826

Ейфелева вежа при висоті 300,5 м має масу
близько 10 000 т. На будівництво споруди
витрачено більше 7 000 т сталі, 2,5 млн
заклепок та залучено 300 робітників.
Одночасно на вежі можуть перебувати 10 400
відвідувачів.

У середньому кожні 7 років на фарбування
Ейфелевої вежі витрачають близько 50 т
фарби 3-х відтінків. Із 1889 р. цю процедуру
виконували вже 18 разів.

Обчисли, скільки в загальній сумі витрачено
фарби за всю історію існування вежі, а також
визнач наступний рік планового фарбування
споруди.

Ответы

Автор ответа: maratpovetkin
3

Відповідь:

Загальна кількість фарби, витрачена за всю історію існування вежі: 50 т * 3 відтінки * 18 разів = 2 700 т фарби.

Пояснення:

Автор ответа: geroymaydana2014
3

Ответ:

Для розрахунку загальної кількості фарби, що була витрачена за всю історію існування вежі, необхідно виконати наступні дії:

від об'єму сталі, яка була витрачена на будівництво Ейфелевої вежі (близько 7000 т), перейти до маси сталі, використовуючи її щільність (7,85 г/см³): 7000 * 1000 * 7,85 = 54 950 000 г;

розрахувати кількість фарби, необхідної для фарбування 1 г сталі, застосовуючи середню витрату фарби в 50 т на 300 500 000 г сталі: 50 / 300500000 = 0,0000001662719 т/г;

перемножити цей коефіцієнт на загальну масу сталі в Джерелі, щоб отримати загальну кількість фарби, витрачену за всю історію існування вежі: 54950000 * 0,0000001662719 = 9,133 т;

Таким чином, загальна кількість фарби, витраченої за всю історію існування Ейфелевої вежі, близько 9,133 т.

Щодо планового фарбування вежі, то з урахуванням того, що кожен раз її фарбують щонайменше раз на 7 років, потрібно знайти найближчий к поточному моменту момент, кратний семи рокам. Останнє фарбування було виконане у 2018 році, тому наступне повинно бути не раніше 2025 року. Однак, потрібно враховувати, що часом процедуру фарбування проводять і раніше, якщо вежа сильно забруднена або утруднюється її спостереження через погодні умови. Тому точної дати фарбування у майбутньому назвати неможливо.

Объяснение:


student245: Як може бути 9 тон, якщо за один раз витрачається 5о тон 3-х відтінків
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arzufmajidli