Предмет: Физика,
автор: dasha103513
№ 4 (4 бали). За допомогою електролізу зробили нікелювання плас-
тинки площею 100 см². Електроліз виконували за сили струму 4 А. Тов-
щина шару нікелю 0,01 мм. Протягом якого часу відбувався електроліз?
Електрохімічний еквівалент нікелю 3 · 10-7 кг/Кл, його густина 9000 кг/м³.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Спочатку знайдемо масу нікелю, що була відкладена на пластинці:
м = ρV = ρSd = 9000 кг/м³ * 0,0001 м² * 0,00001 м = 0,000009 кг
Далі використовуючи електрохімічний еквівалент, знайдемо кількість електричної зарядки, необхідної для здійснення електролізу:
Q = m / Z = 0,000009 кг / (3 · 10-7 кг/Кл) = 30 Кл
Протягом якого часу буде виконуватися електроліз при силі струму 4 А:
t = Q / I = 30 Кл / 4 А = 7500 с = 2,08 години (округлено до двох знаків після коми)
Объяснение:
:З
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: urcenkozasmin
Предмет: Геометрия,
автор: danilmorj68
Предмет: Математика,
автор: dejnegaaroslava82
Предмет: Английский язык,
автор: sarii20