Предмет: Физика,
автор: miricenkodanil
1. Покази лічильника електроенергії на початок місяця складають 1450 кВт год., на кінець місяця 1760 кВт год. Розрахуйте вартість спожитої за місяць електроенергії, якщо тариф складає 1,44 грн/кВт год. 2. Обчисліть роботу електричного струму в колі за 10 хв, якщо сила струму в колі 1,2 А а напруга 36 В. 3. Яка кількість теплоти виділяється в електричній плитці за 40 хв, якщо сила струму 2 А а опір спіралі
плитки 10 Ом
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1. N₁ =450 кВт год;
N₂=1760 кВт год;
c= 1,44 грн/кВт год;
C ? C=ΔN*c=(N₂-N₁)*c=(1760-1450)*1,44=446,4 грн.
2. t=10 хв=600 c;
I=1,2 А;
U=36 В;
A ? A=U*I*t=36*1,2*600=25920 Дж;
3. t=40 хв=2400 c;
I=2 A;
R=10 Ом.
Q ? Q=I²*R*t=2²*10*2400=96 kДж;
Похожие вопросы