Предмет: География, автор: yanforeveryan73

чи мають Австралія та Бельгія подібні промислові виробництва​

Ответы

Автор ответа: aneee4k
0

Ответ:

так

Объяснение:

Австралія та Бельгія мають деякі схожі промислові виробництва, але вони також мають багато відмінностей.Австралія є одним з найбільших виробників на світі залізної руди, вугілля, природного газу та нафти. Крім того, в Австралії розвинені такі галузі, як виробництво металургійних виробів, хімічна промисловість, виробництво продуктів харчування та напоїв, технологічна промисловість, автомобільна промисловість та інші.З іншого боку, Бельгія є однією з провідних країн Європейського Союзу з високою розвиненістю промисловості. В Бельгії розвинені такі галузі, як машинобудування, хімічна та фармацевтична промисловість, виробництво сталі та металевих виробів, виробництво скла та кераміки, текстильна та шкіряна промисловість, харчова та напійна промисловість, технологічна промисловість та інші.Отже, хоча в Австралії та Бельгії є деякі спільні промислові виробництва, кожна країна має свої унікальні особливості в цьому плані.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kubasovnikita0909200
СРОЧНО ТЕСТ ДАЮ 100 БАЛЛОВ!

3. Мох-сфагнум — растение: А. листостебельное; Б. слоевищное; 4. Папоротники имеют: А. листья, корневище, ризоиды; Б. надземный побег, корневище, корни, ризоиды; В. листья - вайи, корневище, придаточные корни. 5. У полевого хвоща споры образуются: А. на концах веточек надземных зеленых побегов; Б. на верхушке надземных розовато-бурых побегов; В. на любых надземных побегах.
6. Стебель плауна: А. разветвленный, прямостоячий; Б. неразветвленный, стелющийся по земле; В. разветвленный, стелющийся по земле, с вертикально поднимающимися ответвлениями. 7. Торф образуется в результате: А. Гниения растительных остатков Б. Разрастания сфагнума плотными дернинами В. Накопления большого количества органических веществ Г. Создания мхами кислой среды, отсутствия кислорода, что препятствует процессам гниения растений 8. Споры мха созревают: А) в ризоидах Б) в корне В) в коробочке Г) в листьях Д) на стебле 9. Споры образуются у:А) ламинарии Б) фикуса В) хлореллы Г) хламидомонады Д) кукушкина льна 10. Наибольший расцвет папоротникообразных на Земле приходится на:
А) девонскоий период Б) юрский период В) каменноугольный период Г) ордовикский период Д) архейский период
11. В металлургии, пиротехнике и медицине раньше применяли споры:
А) папоротников Б) мхов В) хвощей Г) плаунов Д) водорослей
12.Чем риччия отличается от сфагнума?......