Предмет: Химия,
автор: stovbaaroslav4
огірків на 1 л беруть кухонну сіль масою 90 г. Обчисліть, яка масова частка
солі у цьому розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
9%
Пояснення:
1l = 1000 ml
W= 90g : 1000ml * 100 = 0,09 * 100 = 9%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: binevskijbogdan28
Предмет: Химия,
автор: mariyagrigorevaa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Психология,
автор: svetaegorova2019
Предмет: История,
автор: fjajfhjfjJ