Предмет: Физика,
автор: denisstolar986
6. Варіант 1 До джерела струму приеднали мiд- ний дріт довжиною 50 м з площею по- перечного перерізу, 17 мм2. Яка зна- чення мае сила струму при напрузі на затискачах джерела 1 В? A 2 A Б 0,5 А B 0,3 A Г 0,2 A *******
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 20А
Объяснение:
Дано:
l=50м
S=17мм²
ρ=0,017 Ом*мм²/м
U=1В
--------------------
I-?
Согласно закона Ома:
I=U/R
R находим по формуле:
R=ρl/S, где:
ρ-удельное сопротивление проводника;
l-длина проводника;
S-площадь поперечного сечения проводника
Тогда:
I=US/(ρl)=1*17/(0,017*50)=20А
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: binevskijbogdan28
Предмет: Химия,
автор: mariyagrigorevaa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Психология,
автор: svetaegorova2019
Предмет: История,
автор: fjajfhjfjJ