Предмет: Биология, автор: kalasnikovkiril5

Як ви вважаєте чому рослини можна назвати фабрикою з виробництва продуктів харчування?

Ответы

Автор ответа: JUJUN422
0

Ответ:Сподіваюсь, що допоміг тобі

Объяснение:

Рослини можна назвати фабрикою з виробництва продуктів харчування з декількох причин.

По-перше, рослини є виробниками органічних речовин з води, вуглекислого газу та деяких мінеральних речовин, які отримують з грунту. Ці органічні речовини, такі як цукор, крохмаль, білки, жири та вітаміни, є основними складовими продуктів харчування, які люди споживають щоденно.

По-друге, рослини є основним джерелом харчових рослинних волокон, які важливі для здоров'я травної системи людини та допомагають контролювати рівень цукру в крові.

По-третє, багато рослин містять різноманітні фітохімікати, такі як антиоксиданти та флавоноїди, які мають важливі корисні властивості для організму людини, такі як зменшення ризику розвитку серцево-судинних захворювань та деяких форм раку.

Отже, рослини можна порівняти з фабрикою, яка виробляє різноманітні харчові продукти з використанням води, світла та деяких мінеральних речовин. Вони є важливим джерелом харчових речовин та корисних речовин для організму людини, і їх значення в харчуванні важко переоцінити.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: borisovecdiana94
Предмет: Алгебра, автор: mayiiwwx
Предмет: Українська мова, автор: borisovecdiana94
Предмет: Литература, автор: KILLERsem
5. Как называется средство характеристики персонажей, строящееся на описании их внешности?
«Мальчик был одет просто, но добротно: и в том, как сидела на нём подбитая лёгкой, поношенной цигейкой длиннополая курточка, и в том, что крохотные сапожки были сшиты с расчётом надевать их на шерстяной носок, и очень искусный шов на разорванном когда-то рукаве курточки — все выдавало женскую заботу, умелые материнские руки. А отец выглядел иначе: прожжённый в нескольких местах ватник был небрежно и грубо заштопан, латка на выношенных защитных штанах не пришита как следует, а скорее наживлена широкими, мужскими стежками; на нём были почти новые солдатские ботинки, но плотные шерстяные носки изъедены молью, их не коснулась женская рука…»
6. Какой изобразительный приём, в котором одно явление или понятие проясняется путем сопоставления с другим явлением, использует А. И. Солженицын в приведённых фрагментах рассказа «Матрёнин двор»?
«Но не потому были мыши в избе, что колченогая кошка с ними не справлялась: она как молния за ними прыгала в угол и выносила в зубах»; «По ночам, когда Матрёна уже спала, а я занимался за столом,— редкое быстрое шуршание мышей под обоями покрывалось слитным, единым, непрерывным, как далёкий шум океана, шорохом тараканов за перегородкой»; «И шли года, как плыла вода…»