Предмет: Литература, автор: 14maksimbez

Аналіз притчі про невід. Пж надо СРОЧНО!!!​

Ответы

Автор ответа: karakuichik
0

Ответ:

Господь розповідає не одну притчу для Своїх учнів для того, щоб зрозуміти таємниці Царства Божого, а тому прирівнює Царство Небесне з неводом, котрий закинули в море і витягнули чимало риб, різного роду на берег. Хороше з улову зібрали в посудини, погане відкинули. Станеться так наприкінці цього віку, що Ангели Господні будуть відділяти злих із тих праведників, які перебувають в середовищі, а потім викинуть поганих у вогняну піч. Ці злі опиняться у досить поганому становищі, яке в євангельській притчі називається «плач та скрегіт зубів» (досить важкий стан християнської душі, в якому та знаходитиметься).

Як можна зрозуміти цю притчу християнину, кожній простій людині? Під неводом слід вважати вчення Святої Євангелії, проповідь апостолів, названих «ловцями людей», а морем – увесь всесвіт. Рибами тут виступає усе людство. Притчею чітко показано, що завдяки проповіді Євангелія будуть зібрані усі люди: праведники і грішники. Наповнений невід є уособленням кінця часів, ті що перебувають як би не бажали, але будуть розділені. Берег і розібрання риби – останні часи та Страшний суд та відділення

Одні увійдуть в райське життя, Царство Небесне, інші ж залишаться за Його межами. Як бачимо Спасителем вказується та різниця між праведниками та грішниками, тобто хто із них яку участь розділить. Святитель Іоанн Златоуст дає екзегетичне пояснення: навчаючи притчами, Господь завжди бере приклади не видумані, а з повсякденного життя Своїх слухачів, чинив так, щоб виразнішими зробити Свої слова, зодягнути істину у живий образ, глибоко закарбувавши її в пам’яті.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: aleksandrleksin628
Предмет: Русский язык, автор: evgmw
Прочитайте текст, озаглавьте его, определите тип речи. Составьте и запишите тезисы текста.
Известный московский медик Христиан Иванович Лодер не мог даже предположить, что его фамилия обогатит русский язык новым, весьма популярным словом. А началось всё с того, что в 1828 году профессор Лодер открыл в Москве на улице Остоженка «Заведение искусственных минеральных вод».
Профессор Лодер советовал своим многочисленным пациентам после водных процедур прогулки быстрым шагом. В большом саду, который находился рядом с лечебницей, любители здорового образа жизни и совершали этот моцион. В бодром темпе отдыхающие шагали по дорожкам парка к Москве-реке и обратно под музыку духового оркестра, спрятанного в одной из беседок. Доктор добивался от них пребывания на свежем воздухе и физической активности.
А в это время кучера часами ожидали своих господ, неодобрительно наблюдая сквозь садовую решётку за бессмысленным, по их мнению, занятием. На вопросы прохожих,