Предмет: Химия, автор: kolalisau

1. Лаборант виготовив розчин, який містить 18 г. розчиненої речовини у 200 г. розчину. Яка масова частка розчиненоï речовини у розчинi ? 2. до 120 г. розчину з масовою часткою речовини 28% додали 216 мл. води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини у новому розчині.​

Ответы

Автор ответа: onetfriend
1

Ответ:

Объяснение:

1.

m розчину = 200 г

m речовини = 18 г

w розчину - ?

w речовини = m речовини * 100% / m розчину =  18 * 100 / 200 = 9%

2.

m розчину = 120 г

w речовини = 28%

m речовини - ?

m речовини = w речовини * m розчину / 100 = 28 * 120 / 100 = 33,6 г

після додавання 216 мл ( 216 г) води:

m розчину = 120 + 216 = 336 г

m речовини не змінилася = 33,6 г

w речовини = m речовини * 100 % / m розчину = 33,6 * 100 / 336 = 10 %

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: gabbiqwh
Предмет: Алгебра, автор: Jorik153
Предмет: Математика, автор: ilchukk80