Предмет: Химия,
автор: bezzubenkobogdan
до розчину масою 279г із масовою часткою солі 26% долили 30г води. яка масова частка солі у новому розчині
Допоможіть пж
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
w= m(солі)/m(розчину)= (279•0.26)/(279+30)= 72,54/309 = 0.235 (23.5%)
bezzubenkobogdan:
Спасибо
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка соліу новому розчині — 23%
Объяснение:
1) m(солі) = 279 × 0,26 = 72,54 г
2) m(розчину) = 279 + 30 = 309 г
3) w(солі) = 72,54 ÷ 309 × 100% = 0,23 × 100% = 23%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kolirred
Предмет: Геометрия,
автор: dimonarestov10
Предмет: Математика,
автор: weert0xx
Предмет: Английский язык,
автор: Buga112
Предмет: Геометрия,
автор: max55rgv