Предмет: Физика, автор: sofiagrecanovskaa1

Вам треба виготовити зі сталевого дроту резистор, що має опір 0,2м. Діаметр дроту 2 мм. Яка повинна бути його довжина?
Будь ласка, треба терміново

Ответы

Автор ответа: suprime3
3

Ответ:

Опір резистора (R) визначається формулою:

R = ρ * L / A,

де ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина, A - поперечне переріз дроту.

Для сталі специфічний опір приймемо 0.0175 Ом * мм² / м.

Поперечний переріз дроту (A) можна знайти по формулі для площі круга:

A = π * r²,

де r - радіус дроту.

В даному випадку r = 1 мм = 0,001 м.

Тоді, A = 3.14 * (0,001 м)² = 3.14 * 10^-6 м².

Підставляючи в формулу для опору, отримаємо:

0.2 Ом = 0.0175 Ом * мм² / м * L / (3.14 * 10^-6 м²)

L = 0,2 Ом * 3.14 * 10^-6 м² / 0.0175 Ом * мм² / м

L = 35.43 м.

Отже, довжина дроту повинна бути близько до 35.4 метрів.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: lozenkotania555