Предмет: Физика,
автор: dya9lv107qill
Електричний кип'ятильник, ККД якого 75%, за 3 хв передав воді кількість теплоти 41 кДж. Яка напруга на кип'ятильнику, якщо його опір 12 Ом?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 60,36В
Объяснение:
Дано:
η=75%=0,75
t=3мин=180с
Q=41кДж=41000Дж
R=12 Ом
-----------------
U-?
Q=U²*η*t/R, где:
U-напряжение сети;
η-КПД кипятильника;
t-время работы кипятильнака;
R-cопротивление кипятильника
Отсюда:
U=√(QR/(ηt))=√(41000*12/(0,75*180))=60,36В
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: 341742
Предмет: Українська мова,
автор: hrozan1000000
Предмет: Химия,
автор: vitalikkorakin287
Предмет: История,
автор: Jessica32
Предмет: Алгебра,
автор: robincot445