Предмет: Химия, автор: vitalikkorakin287

2. Визначити масу суміші, яка складається з 12 л гептану (С2Н16), 12 моль гептену (С7Н14). 10 л гептину (С7Н12)​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масу кожної суміші:

n(C2H16) = V(C2H16)/Vm = 12/22,4 = 0,536 моль

М(С2Н16) = 12 * 2 + 16 = 40 г/моль

m(C2H16) = n(C2H16) * М(С2Н16) = 0,536 * 40 = 21,44 г маса гептану

М(С7Н14) = 12 * 7 + 1 * 14 = 98 г/моль

m(C7H14) = n(C7H14) * М(С7Н14) = 12 * 98 = 1176 г маса гептену

n(C7H12) = V(C7H12)/Vm = 10/22,4 = 0,446 моль

М(С7Н12) = 12 * 7 + 12 = 96 г/моль

m(C7H12) = n(C7H12) * М(С7Н12) = 0,446 * 96 = 42,816 г маса гептину

Маса суміші дорівнює: 21,44 + 1176 + 42,816 = 1240,256 г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: perovanatali86