Предмет: Химия,
автор: canyamarmak
задача: Обчисліть масу нерозчинної солі, що утвориться в результаті реакції між 170 г аргентум нітрату з необхідною кількістю ферум (ІІІ) хлориду.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА...
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(AgNO₃) = 170 г
Найти: m(AgCl) -?
М(AgNO₃) = 108 + 14 + 16 * 3 = 170 г/оль
M(AgCl) = 108 + 35,5 = 153,5 г/моль
Складемо РХР:
170 г х г
3AgNO₃ + FeCl₃ = 3AgCl↓ + Fe(NO₃)₃
n = 3 моль n = 3 моль
M = 170 г/моль M = 153,5 г/моль
m = 510 г m = 460,5 г
m(AgCl) = 170 * 460,5 : 510 = 153,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alisererbol53
Предмет: Математика,
автор: karinazhastlek
Предмет: Алгебра,
автор: sofiagolub2021
Предмет: Математика,
автор: colupaevewan228
Предмет: История,
автор: Аноним