Предмет: География, автор: aliponka7

Назвіть природні зони Італії :
Будь ласка, дам багато балів.

Ответы

Автор ответа: KYLYJENER
1

Ответ:

Італія має різноманітну природну географію та зони клімату. Ось декілька природних зон, що характерні для Італії:

Альпійська зона - розташована в північній частині країни, включає високі гірські хребти, включаючи Альпи, Доломіти та Апенніни. Ця зона характеризується холодним кліматом та сніговими умовами у високогір'ї.

Зона передгір'їв та плоскогір'їв - розташована між Альпійською та Центральною Апеннінською зоною, включає гірські хребти, які не є так високими, як Альпи або Апенніни.

Центрально-італійська зона - включає Центральні Апенніни та прилеглі гірські хребти. Ця зона характеризується гірськими пейзажами, лісами та плодючими долинами.

Зона По-ніжньої рівнини - розташована на півночі країни, включає плодючі долини та рівнини, такі як долина річки По, яка є однією з найбільших рівнин Європи.

Південно-італійська зона - включає південну частину Апеннінського півострова, а також Сицилію та Сардинію. Ця зона характеризується субтропічним кліматом та пейзажами, включаючи вулкани, гірські хребти та плодючі долини.

Автор ответа: igoroykgm
2

Ответ:

Італія мешкає у двох природних зонах.

У Північній це у лісовій зоні помірного поясу.

У південній це у субтропіках.

Рельєф складається з гірських і височинних порід .

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: alekseichykstas
Аналіз тектонічної та фізичної карт світу : виявлення зв’язків між тектонічною будовою і формами рельєфу, розміщенням корисних копалин. Розгляньте умовні позначення та зміст фізичної і тектонічної карт світу в атласі. Порівняйте ці дві карти і знайдіть відповідність основних форм рельєфу , зображених на фізичній карті, основним тектонічним структурам, зображеним на тектонічній карті. Встановіть закономірність розміщення корисних копалин відповідно до будови земної кори. За допомогою цих карт заповніть таблицю за зразком: Тектонічна структура Форма рельєфу Корисні копалини Східно-Європейська платформа Східно-Європейська рівнина Камяне вугілля, нафта, природній газ, ( далі записуєте самостійно) Африкано-Аравійська платформа Ефіопське нагір’я Східно-Африканське плоскогір’я ( далі записуєте самостійно ( далі записуєте самостійно Альпійсько-Гімалайський сейсмічний пояс Альпи Карпати ( далі записуєте самостійно Залізна руда, боксити, вулканічний туф, ( далі записуєте самостійно Тихоокеанське Вогняне кільце Гори Камчатки, гори Японії, ( далі записуєте самостійно Висновок: Отже, співставивши карти ….