Предмет: Биология, автор: annklets528

Що таке навчання? Які вимоги потребує цей процес? ( з біологічної точки зору)

Ответы

Автор ответа: paslfj0184
0

Ответ: Навчання - це процес здобуття знань, умінь та навичок за допомогою певних методів та закономірностей.

З біологічної точки зору, навчання пов'язане з пластичністю мозку, тобто його здатністю змінюватися та адаптуватися до змін. Наприклад, позитивні враження, навчання, нові досвіди стимулюють виділення допаміну, нейромедіатора, який збуджує відчуття задоволення і постійно надихає на подальше навчання. Це стимулює ріст дендритів — розгалужувань нервових клітин, які проходять від одного нейрона до іншого і призводять до обробки інформації.

Оскільки кожен індивід унікальний, то вимоги до процесу навчання можуть варіюватися. Однак, процес навчання передбачає наявність належних умов для здобуття знань: науково обґрунтовані методи, доступну інформацію, наявність вчителя або тренера (у разі необхідності), належні умови навчання та сприйнятливість учасника навчання. Оскільки навчання є процесом, що має продовжуватися протягом усього життя, постійне оновлення знань та навичок є однією з вимог до навчання.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: alekseichykstas
Аналіз тектонічної та фізичної карт світу : виявлення зв’язків між тектонічною будовою і формами рельєфу, розміщенням корисних копалин. Розгляньте умовні позначення та зміст фізичної і тектонічної карт світу в атласі. Порівняйте ці дві карти і знайдіть відповідність основних форм рельєфу , зображених на фізичній карті, основним тектонічним структурам, зображеним на тектонічній карті. Встановіть закономірність розміщення корисних копалин відповідно до будови земної кори. За допомогою цих карт заповніть таблицю за зразком: Тектонічна структура Форма рельєфу Корисні копалини Східно-Європейська платформа Східно-Європейська рівнина Камяне вугілля, нафта, природній газ, ( далі записуєте самостійно) Африкано-Аравійська платформа Ефіопське нагір’я Східно-Африканське плоскогір’я ( далі записуєте самостійно ( далі записуєте самостійно Альпійсько-Гімалайський сейсмічний пояс Альпи Карпати ( далі записуєте самостійно Залізна руда, боксити, вулканічний туф, ( далі записуєте самостійно Тихоокеанське Вогняне кільце Гори Камчатки, гори Японії, ( далі записуєте самостійно Висновок: Отже, співставивши карти ….