Предмет: Химия,
автор: asokolovskij00
терміново1. При деяких захворюваннях у кров вводять розчин кухонної солі з масовою часткою речовини 0,74 %, що називають фізіологічним розчином. Обчисліть: а) скільки грамів води і солі потрібно для приготування 3 кг фізіологічного розчину; б) скільки грамів солі вводять в організм, вливаючи 248 г фізіологічного розчину.даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
При деяких захворюваннях у кров вводять розчин кухонної солі з масовою часткою речовини 0,74 %, що називають фізіологічним розчином.
Обчисліть: а) скільки грамів води і солі потрібно для приготування 3 кг фізіологічного розчину;
m(NaCl)= m(розчину)•w(NaCl)= 3000•0.0074= 22,2г
m(H2O)= m(розчину)- m(NaCl)=3000-22.2= 2977,8г
б) скільки грамів солі вводять в організм, вливаючи 248 г фізіологічного розчину.
m(NaCl)= m(розчину)•w(NaCl)= 248•0.0074=1,83г
timabond2710:
Спасибo
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: hvvrw9h7pq
Предмет: Геометрия,
автор: aringhi
Предмет: МХК,
автор: petrovaalina060
Предмет: Русский язык,
автор: alinazhalilova17
Предмет: Информатика,
автор: Аноним