Предмет: Химия,
автор: balanikus
У 170 мл води розчинили 30г солі. Обчисліть масову частку солі
в розчині. пж срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(H2O) = 170 мл
m(соли) = 30 г
Найти:
w(соли) - ?
Решение:
w=m(вещества)/m(раствора)×100%
m(H2O) = 170 × 1 = 170 г
m(раствора) = 170 + 30 = 200 г
При растворении соли в воде, масса вещества не меняется, значит:
w(соли) = 30/200 × 100% = 15%
Ответ: 15%
balanikus:
сверх мозг
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: a4topglent228
Предмет: История,
автор: yaroslavakhodak
Предмет: Литература,
автор: famalikolesnik26
Предмет: Математика,
автор: lena270486w97