Предмет: Химия, автор: xphaniuz

Укажiть масу, у якiй потрiбно розчинити 45г калiй гiдроксиду, щоб отримати розчин з масовою часткою 15% KOH

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(KOH) = 15%

m(KOH) = 45г

Найти: m(р-ну)- ?

m(р-ну) = m(KOH) /w(KOH) * 100% = 45/15% * 100% = 300 г


bileckojnazar50: Также само написав, мою відповідь удалили
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: W1nkyyyyyy