Предмет: Химия,
автор: valeriyasokolova1701
Вызначте масу розчину що мистыть 60грам соли у розчыни становыть 6%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Масова частка солі в розчині визначається як відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%:
масова частка солі = (маса солі / загальна маса розчину) * 100%
Ми знаємо, що маса солі у розчині дорівнює 60 г і масова частка солі дорівнює 6%. Давайте знайдемо загальну масу розчину.
Позначимо загальну масу розчину як "х". Тоді маса солі в грамах може бути записана як 6% від х у грамах, тобто:
60 г = 0.06 * x
x = 60 г / 0.06
x = 1000 г
Отже, загальна маса розчину дорівнює 1000 г, якщо маса солі 60 г, а масова частка солі 6%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zaporozecrostyk
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: azaplesnaa
Предмет: Математика,
автор: magnettaya
Предмет: Обществознание,
автор: itseriousrus58