Предмет: Физика,
автор: nemo7994
Два провідники опорами 12 і 10 Ом увімкнуті в
мережу, що має напругу 60 В. Яка кількість теплоти
виділиться за 10 с у кожному
провіднику,
якщо вони з'єднані паралельно?
(у відповіді: формула та число)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
t=10 сек;
R1=10 Ом;
R2=12 Ом;
Резистори R1 та Rз'єднані паралельно.
U=60 B.
Знайти Q1, Q2.
Q1=((U^2)/R1)*t=((60^2)/10)*10=3600 Дж=3,6 кДж;
Q2=((U^2)/R2)*t=((60^2)/12)*10=3000 Дж=3 кДж.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: batukdmitro25
Предмет: Литература,
автор: san11378
Предмет: Математика,
автор: daeryhhkpm
Предмет: Информатика,
автор: yadaniel03