Предмет: Физика, автор: 34341167

Підйомний кран працював хв. За цей час він, виконав роботу 6МДж. Яку потужність розвинув підйомний кран? з розв'язком

Ответы

Автор ответа: ioanchik
0

Потужність = виконана робота / час

В даному випадку:

Виконана робота = 6 МДж

Час = 5 хв = 300 с

Підставляючи ці значення у формулу, отримаємо:

Потужність = 6 МДж / 300 с = 20 кВт

Отже, потужність підйомного крана становить 20 кВт.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: cici1985memmedova