Предмет: Другие предметы, автор: sujejejne

твір на тему: чи справді експеримент хіггінса міг відкрити перед елізою безліч можливостей?

Ответы

Автор ответа: dasuta18
2

Ответ:

Експеримент Хіггінса у фізиці елементарних частинок нерідко асоціюється з пошуками нових можливостей для людства. Не спроста ця наукова галузь називається фундаментальною: головним її завданням є дослідження основних законів природи. Але наскільки справді експеримент Хіггінса міг відкрити для Елізи багато можливостей?

З одного боку, експеримент Хіггінса дав нам уявлення про те, як виникає маса в елементарних частинках. Це знання дозволило створити більш складні моделі взаємодії частинок, теоретично описуючи властивості фундаментальних речовин. Саме завдяки цьому можна говорити про хороші перспективи розвитку науки, оскільки нові досягнення в сфері фізики можуть привести до поліпшення багатьох технологій, нашого життя в цілому.

З іншого боку, експеримент Хіггінса лише є одним з безлічі досліджень в області фізики елементарних частинок. На шляху до відкриття нових можливостей стоїть безліч інших завдань, і їх вирішення також має бути не менш ефективним. При цьому варто враховувати, що не всі можливості, які мають бути перед людством, будуть відкриті в результаті дослідження фундаментальних властивостей природи.

Таким чином, експеримент Хіггінса є важливим досягненням людства, що відкриває нові можливості у фізичній науці, але це не єдиний ракурс, обов'язковий до розгляду в контексті відкриття нових можливостей для розвитку людства. Життя занадто багатогранна, і кожен науковий результат, як би великий він не був, може відкрити перед Елізою тільки деякі з можливостей, а не дати ідеальний рецепт для досягнення всіх цілей.

Объяснение:


sujejejne: божее, спасибо большое!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: v15746841
Предмет: Литература, автор: jesuschrist2003god
Предмет: Русский язык, автор: Staseasy
(69)— А как же мы все… под одной крышей? (70)Я напишу заявление. (71)В суд! (72)Там поймут, что надо спасти семью. (73)Что практически разлучаются мать и дочь… (74)Я напишу!

(75)…В борьбе за существование порою не выбирают средств. (76)Когда я перешла в десятый класс, мама, не боясь уже моего нервного срыва, выполнила своё обещание. (77)Она написала о том, что мы с бабушкой должны разлучиться. (78)Разъехаться… (79)И о разделе имущества «согласно действующим судебным законам».

(80)Уйдя утром из дома, я оставила на кухонном столе письмо, а точнее, записку, адресованную маме и папе: (81)«Я буду той частью имущества, которая по суду отойдёт к бабушке».
Среди предложений 69–81 найдите предложения с обособленным распространённым обстоятельством. Напишите номера этих предложений.








(13)В косых лучах вечернего солнца особенным зелёным светом, как бы исходящим изнутри растений, светились верхушки хвощей, листки водяных лилий, над заводью кружилась голубая стрекоза. (14)А совсем близко от нас, где заводь кончалась, струйки ручья, соединяясь на камушках, пели свою обычную прекрасную песенку. (15)Раненый слушал, закрыв глаза, его бескровные губы судорожно двигались, выражая сильную борьбу. (16)И вот борьба закончилась милой детской улыбкой, и открылись глаза.

(17)– Спасибо, — прошептал он.

(18)Увидев голубую стрекозу, летающую у заводи, он ещё раз улыбнулся, ещё раз сказал спасибо и снова закрыл глаза.
Среди предложений 13–18 найдите предложения с обособленным обстоятельством. Напишите номера этих предложений.